Gerb. ponai!

Naudodamiesi šia proga norėtumėme trumpai pristatyti mūsų kompaniją UAB "MLCH" – naująjį Sterlitamak petrochemijos gamyklos biurą Klaipėdoje, Lietuvoje, su mūsų nuosavu sandėliu.

Sterlitamak petrochemijos gamykla (toliau - SPG) yra įsteigta Rusijoje ir turi 35 metų patirtį chemikalų gamyboje.

Mūsų pagrindinė eksportuojamų produktų linija yra antioksidantai ir stabilizatoriai fenolio pagrindu, tokie kaip BHT nuo 1991 bei 2,6 - DTBP ir 2,4 – DTBP. Pagamindama daugiau nei 20.000 mt minėtų produktų per metus, SPG yra viena pirmaujančių įmonių šiame segmente pasaulyje.

Nuo 2008 m., kai SPG įsigijo esamą gamyklą, ji tapo stambiausia sintetinio kaučiuko gamintoja, per metus pagaminančia daugiau nei 200.000 mt.

Mūsų bendrovė turi du pardavimų biurus:

  • Maskvoje, Rusija
  • Klaipėdoje, Lietuva

Puikios logistikos paslaugos, kurias teikia Sterlitamak petrochemijos gamyklos nuosava transporto agentūra, daugelio metų patirtis BHT rinkoje ir konkurencingos kainos lėmė tai, kad įmonė įgijo didelį klientų skaičių visame pasaulyje ir kad jos klientai gali būti tikri, jog jų užsakymas bus įvykdytas ypatingai kruopščiai.

Mes esame suinteresuoti eksportuoti mūsų gaminius į jūsų bendrovę ir mums būtų garbė, jei jūsų bendrovė taptų mūsų kliente.