JSC "Sterlitamak Petrochemical Plant"

UAB "Sterlitamak petrochemijos gamykla" yra unikali įmonė, gaminanti įvairių rūšių konkurencingą lengvųjų naftos produktų produkciją, sintetinius kaučiukus ir aukšto oktaninio skaičiaus priedus. Jos užsakovų geografija apima pusę pasaulio, produkcija naudojama visuose Rusijos regionuose, daugelyje NVS ir ne NVS šalių.

Už ypatingą indėlį plėtojant eksporto potencialą Baškirijoje ir Rusijoje bei aukštą profesionalumo lygį užsienio prekybos veikloje įmonė daugelį kartų buvo įvertinta apdovanojimais "Geriausias Baškirijos Respublikos eksportuotojas" ir "Geriausias Rusijos eksportuotojas". Įmonė, kaip ir daugelis kitų organizacijų, buvo apdovanota aukso ir sidabro medaliais traptautinėse specializuotose parodose "Padangos. Techniniai kaučiuko gaminiai. Gumos", ji yra respublikinio konkurso "Geriausios kokybės valdymo sistema" nugalėtoja, ji gavo Respublikos Prezidento apdovanojimą kokybės ir investavimo veiklų srityje "Aukštos aplinkosauginės kultūros bendrovė".

JSC "Sterlitamak Petrochemical Plant"

UAB "SNHZ" buvo pirmoji chemijos produktų gamykla Respublikoje, gavusi kokybės sertifikatus pagal tarptautinį standartą ISO 9001:2000. 2009 m. buvo atlikta kokybės valdymo sistemos pakartotinė atestacija ir gautas atitikties sertfikatas pagal ISO 9001:2008 reikalavimus. Agidol maistinės klasės gamybai yra suteiktas atitikties Europos kodekso FAMI-QS (Europos pašarų priedų ir mišinių kokybės sistema) reikalavimams sertifikatą. Įmonei yra suteiktas sertifikatas, patvirtinantis darbo saugos sąlygų įmonėje atitiktį valstybės nustatytiems normatyviniams reikalavimams.

PDF logo
Produktai